top of page

FAQ

Czy muszę być członkiem, aby brać udział w spotkaniach?

Zawsze chętnie widzimy nowe twarze! Jak najbardziej możesz przyjść zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania. Jednak dla dłuższej współpracy z Kołem musisz czynnie brać udział w naszych spotkaniach i dbać o swoją frekwencję. 

Jak po raz pierwszy zgłosić się na spotkanie?

Wystarczy śledzić aktualności na stronie koła (Facebook) i wziąć udział poprzez wejście na Discord lub ZOOM (podczas pandemii) 

zapraszamy na naszego Discorda:

https://discord.gg/e35Yfda46Y

Jak często spotyka się KN Górnik?

Zazwyczaj spotykamy się w tygodniu w godzinach wieczornych. Na razie nie mamy konkretnych dni spotkań więc trzeba śledzić aktualności na naszych stronach.

Czy zostaną zorganizowane wyjazdy naukowe?

Jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli na wyjazdy - na pewno zostaną zorganizowane. Musimy czekać na informacje dotyczące obostrzeń. 

FAQ: FAQ

©2021 by KN Górnik. Stworzone przy pomocy Wix.com

bottom of page