top of page
FAQ
Czy muszę być członkiem, aby brać udział w spotkaniach?
Zawsze chętnie widzimy nowe twarze! Jak najbardziej możesz przyjść zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania. Jednak dla dłuższej współpracy z Kołem musisz czynnie brać udział w naszych spotkaniach i dbać o swoją frekwencję.
Jak po raz pierwszy zgłosić się na spotkanie?
Wystarczy śledzić aktualności na stronie koła (Facebook) i wziąć udział poprzez wejście na Discord lub ZOOM (podczas pandemii)
zapraszamy na naszego Discorda:
Jak często spotyka się KN Górnik?
Zazwyczaj spotykamy się w tygodniu w godzinach wieczornych. Na razie nie mamy konkretnych dni spotkań więc trzeba śledzić aktualności na naszych stronach.
Czy zostaną zorganizowane wyjazdy naukowe?
Jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli na wyjazdy - na pewno zostaną zorganizowane. Musimy czekać na informacje dotyczące obostrzeń.
FAQ: FAQ
bottom of page
